Йога

Заняття йогою

Ви вже давно зрозуміли, що фітнес – це «не ваше», «тягати залізо» нема ні сил, ні бажання, на біг не вистачає часу і самодисципліни…  Що ж тоді робити, якщо тіло вимагає фізичних навантажень? Рекомендуємо вам спробувати йогу.

Тренери Студії «Пілатес Львів» відзначають, що для людей, які багато працюють за комп’ютером, для сучасних «бранців офісу», йога просто життєво необхідна.

Не поспішайте примислювати йогу до одного з видів фітнесу, це набагато більше за звичайну гімнастику. З її допомогою можна очистити, оздоровити і омолодити організм. Та не будемо кидатись голослівними заявами.

15 причин записатися на йогу вже сьогодні

 1. Якщо ви вже знаєте на пам’ять всі тріщинки на стелі, а безсоння ваш постійний супутник в нічні години, час до студії йоги. Займаючись йогою кілька разів на тиждень, ви згадаєте, що таке міцний солодкий сон.
 2. Ви постійно горбитесь, а вечорами болить спина? Йога допоможе зміцнити м’язи хребта та кістки. Ви самі не помітите, як ваша постава з кожним тижнем ставатиме рівнішою, а ви зможете ходити з гордо піднятою головою та вільно розправленими плечима.
 3. Комфортне схуднення. Ви бачили справжніх йогів? А помічали серед них людей з зайвою вагою? От вам і відповідь. Комбінація: здорове харчування + йога допоможуть вам схуднути без зайвих зусиль та стресів. Та й взагалі, йога допоможе вам обзавестись напрочуд сексуальними формами.
 4. Шукаєте спосіб менше нервуватись? Мрієте навчитись швидко відновлювати душевну рівновагу після робочого дня? В йозі є цілий комплекс тренувань направлених на релакс, зокрема і дихальні вправи. Заняття вчать розслаблятись: мозок звільняється від напруги, увага фокусується на тілі і диханні. Поступово ви зможете переносити ці звички на щоденне життя і блокувати стрес ще на підході.Уроки йоги
 5. Йога – це чудовий привід зустрітись з подругами, адже в нашому заклопотаному житті так мало часу для зустрічі. А так, користь зі всіх боків, куди не поглянь. До речі, після занять ще можна на чашечку кави чи зеленого чаю.
 6. Якщо ви шукаєте нових знайомств, то заняття з йоги в студії «Пілатес Львів» – це дієвий спосіб знайти однодумців, познайомитись з новими цікавими людьми, які розділяють ваші погляди, розширити коло спілкування.
 7. Йогою можна займатися практично скрізь. Вам більше не треба припиняти заняття, якщо ви їдете у відрядження або у відпустку. Маленький килимок завжди можна покласти в дорожню сумку і займатися вправами в готелі, в парку, на пляжі і т.д.
 8. Вам катастрофічно не вистачає енергії і під кінець дня ви відчуваєте себе як «вичавлений лимон»? Йога – це чудовий енергетик, без будь-яких побічних ефектів. Крім того, енергія з кожним заняттям тільки прибуває.
 9. Вам не треба буде переривати поїздки через тренування, лікарняний чи відпустку. Йогою можна займатись практично скрізь: в готелі, пляжі, парку. Так ви зможете повернутись до занять в студії, нічого не втративши.
 10. Щоб побачити результат, не потрібно займатись роками. Під час занять йогою в студії «Пілатес Львів» ви самі відчуєте позитивні зміни вже через кілька тижнів тренувань. Динаміка помітна неозброєним оком. Прийдіть і переконайтесь в цьому на власному досвіді!
 11. Геть змагання! Вам не потрібно ні на кого рівнятись, комусь щось доводити чи ставити якісь планки. Ви просто займаєтесь в своє задоволення і заради свого здоров’я. Кожен робить вправи по-своєму, в своєму темпі.
 12. Жодних вікових обмежень! Не важливо вам 14 чи 63, ви зможете вільно займатись йогою без надмірного навантаження та зайвих зусиль для організму. Доведено, що постійні тренування допомагають покращити пам’ять, концентрацію уваги. А у майбутньому стають досить дієвим запобіжним засобом проти таких недуг, як хвороба Паркінсона та Альцгеймера.
 13. Ваше серце буде вам вдячне, адже регулярні заняття зміцнять серцево-судинну систему та вбережуть вас від багатьох хвороб у майбутньому.
 14. Оскільки ви зміцнюєте весь організм, то зміцнюється і ваш імунітет, тому чхати і кашляти в сезон застуд ви більше точно не будете.
 15. Хочете відправити мігрень у нокаут? Кілька тижнів інтенсивної йоги в студії і головний біль втікатиме при виконанні найпростіших вправ.

Записуйтесь в студію «Пілатес Львів» і починайте змінювати своє життя на краще вже сьогодні!