Тренери

Галина КуречкоГалина Куречко

Коли мій клієнт каже, що в нього більше не болить спина, – це найбільша втіха для мене. Я впевнена, що покращити здоров’я і тримати себе в тонусі під силу кожному з нас. А відкривши для себе пілатес, оцінивши його ефективність на собі, я хочу передавати ці знання і навички Вам.

Я закінчила Львівський державний інститут фізичної культури. Я – майстер спорту України з художньої гімнастики, викладаю на кафедрі фізичного виховання та спорту Львівського національного університету імені Івана Франка.

Активна учасниця семінарів та майстер-класів з пілатесу, функціонального тренування та відновлення провідних українських та європейських спеціалістів.

 

 

 

 

 

 

оксана чернецькаОксана Чернецька 

Я дуже люблю свою роботу, адже я допомагаю людям повернути здоров’я та радість життя. Ось вже 8 років я працюю в сфері відновлення та оздоровчого фітнесу, навчаю людей правильно дбати про своє тіло, доглядати за ним. Я піклуюсь про те, щоб ви назавжди забули про біль у спині та інший дискомфорт, пов’язаний з рухом.

Я – випускниця Львівського державного університету фізичної культури за спеціальністю фізична реабілітація.

До кожного клієнта у мене індивідуальний підхід, адже у кожного свої потреби і проблеми, пілатес – це не той напрямок, де можна діяти шаблонно.

Одним з моїх улюблених напрямків є робота з дітьми. Протягом занять я бачу, як вони змінюються, ростуть, скидають втому, що накопичилась в спині після шкільних занять, поступово покращують поставу.

 

 

 

Сюзанна ІванівCюзанна Іванів

Ось вже 10 років я займаюсь тим, що повертаю людям радість руху. Я –реабілітолог, займаюсь з людьми, що мають проблеми з поставою та хребтом, в зокрема допомагаю тим, хто потребує професійної реабілітації.

 Також я працюю з матусями, яким потрібно відновитись після пологів та з тими, хто лише планує стати мамою. Така робота приносить мені надзвичайну втіху, адже я сама відчула користь таких тренувань під час своєї вагітності.

Я закінчила Львівський університет фізичної культури за спеціальністю «Фізична реабілітація». Та на цьому не зупиняюсь, продовжую розвиватись. На сьогоднішній день я сертифікований тренер за програмою «пілатес». Регулярно відвідую семінари, воркшопи, конвенції  з пілатесу і семінари з фізичної реабілітації.

 

 

 

Ирина шевчукІрина Шевчук

Повернути людині красиву поставу та гарне, здорове тіло – це те саме, що повернути віру в себе і підняти самооцінку. Адже, у моїх клієнтів розправлені плечі, гордо піднята голова, а в очах з’являється особливий блиск.

Саме цим я і займаюсь. Я працюю з дорослими, які хочуть покращити свою фігуру та з дітьми, які мають проблеми з поставою (адже в дитячому віці їх значно легше виправити). Також я займаюсь з людьми, яким необхідна реабілітація після травм опорно-рухового апарату.

Я закінчила Львівський державний інститут фізичної культури, спеціальність «Фізична реабілітація».

Я – майстер спорту з художньої гімнастики, дипломований тренер індивідуальних та групових програм в галузі пілатесу, фасціального тренінгу.

 

 

 

вальмондВальмонд Назарій Юрійович

Танець – це спосіб досягнути краси і гармонії, володіючи кожним м’язом, це вміння направляти себе до щастя.

Я переконаний тому, що танцювати може навчитись кожен. Головне, це мати бажання та отримувати насолоду від процесу навчання.

Я – 7-кратний чемпіон України і вже багато років викладаю соціальні латиноамериканські танці. За час роботи навчив три покоління тренерів у Львові, якими я зараз можу з гордістю пишатися.

Я є спеціаліст з таких видів танцю:

  • Сальса(Salsa): (сальса Лос-Анджелес, сальса Нью-Йорк, сальса Касіно, сальса Руеда де Касіно, сальса Кубинський Сон;
  • Бачата (Европейська, Bachata Sensua, домініканська бачата);
  • Кізомба (класична, урбан).

Потанцюємо?

 

Віктория Гев якГев’як Вікторія

Моя спортивна та танцювальна кар’єра подарувала мені можливість подорожувати. Я відкривала для себе нові країни, знайомилась з цікавими людьми, знаходила нові способи вдосконалення свого тіла. Так я віднайшла для себе функціональний тренінг. Вже 9 років з його допомогою я тримаю себе у чудовій формі готова навчити цього і вас.

Я закінчила Львівський державний інститут фізичної культури.

Я – майстер спорту з художньої гімнастики, дипломований тренер індивідуальних та групових програм в галузі пілатесу та функціонального тренінгу.

 

 

 

 

 

віка йогаВікторія

Йога – це не спорт, а скоріше мистецтво. Це вміння керувати власним тілом, розумом та духом, використовувати внутрішні резерви життєвої енергії, про які ми навіть не здогадувались.