Соціальні танці

sotsialni-tantsi

Танець – єдиний вид мистецтва, в якому ми самі є інструментом

Рахель Фарнхаген

У вас гостра нестача позитивних емоцій? Діагностуєте у себе брак приємного спілкування? Вам терміново потрібна «встряска»? Тоді соціальні танці придумали саме для вас!

Що таке «соціальні танці» і хто ними займається?

Ви здивуєтесь, дізнавшись, що не тільки бачили соціальні танці, а й, можливо, приймали в них участь, адже соціальними називають всі види танців, у яких немає чіткої послідовності рухів, а це значить, що сюди можна віднести всю латиноамериканську програму: сальса, ча-ча-ча, меренге, бачата, свінг і навіть танго!

Чому ми впевнені, що соціальні танці підійдуть саме вам?

Соціальні танці:

  • не мають вікових або фізичних обмежень. Ви можете почати танцювати в будь-який час і в будь-якому віці, головне мати бажання і ловити від цього справжній кайф;
  • це хімія. Взаємодія двох людей, де головне не техніка і рухи, а симбіоз пари, змішання емоцій, почуттів, енергетик, задоволення.
  • вчать спілкуватись. Дають змогу жінкам побути ніжними, тендітними, жіночними, а чоловікам – мужніми, надійними, впевненими в собі;
  • це спілкування на новому рівні. Це уміння правильно розподіляти соціальні ролі, вчитись вести партнерку і вчитись довіряти партнеру;
  • це можливість покращити фігуру. Звичайно, є багато способів тримати себе в формі, але жоден з них не зможе принести таке ж задоволення як танці?
  • чудовий спосіб знайти нових друзів, однодумців, людей, які горять тією ж справою, що і ти, адже з віком стає все складніше розширювати своє коло знайомств.
  • допомагають втекти від буденної рутини, просто відпочити та розважитися у веселому товаристві

Де викладають соціальні танці у Львові?

Вас запрошує до себе студія «Пілатес Львів». Досвідчені інструктори студії легко та швидко навчать вас рухатись в ритмі латиноамериканських танців. Ви чудово проведете час, знайдете нових друзів і принесете додому приємну втому та піднесений настрій.

Записатися на уроки можна на сайті студії. Приходьте, вам точно сподобається! Ті, хто починають займатись латиноамериканськими танцями вже не можуть зупинитись!