Про студію

Мабуть до втілення цієї ідеї мене підштовхнули подорожі. Одного разу, прогулюючись вулицями Нью-Йорка, я звернула увагу на кількість студій пілатесу. Вони просто потрапляли мені на очі. За 15 хвилин прогулянки до метро я побачила аж 4.15645725_10212372904378081_962627722_n

Вирішила відвідати одне з тренувань в найближчій студії (зарезервувати місце було досить складно, адже всі класи розписані на кілька тижнів вперед). Але я все-таки відвідала кілька занять в різних студіях, навіть в тій, де починав сам Джозеф Пілатес. Крім того, що я отримала колосальне задоволення і користь від занять, мені вдалось поспілкуватись з власницею однієї з студій. Її слова мені дуже запам’яталися:«Ньюйорківці дуже практичні, тому вони не будуть витрачати час на те, що не дає результату. І саме тому, відвідини студії пілатесу для них така ж звична справа, як почистити зуби. Тут ніколи не задається питання: «Чи потрібно це робити?». В Америці існує і процвітає культура догляду за своїм тілом».

Я переконана в тому, що бажання дбати про своє тіло є і в нас, українців, саме тому я створила студію «Пілатес Львів».

Чому саме пілатес?

Одного разу спробувавши, я зрозуміла, що пілатес – це саме те, що я шукала багато років. Унікальне тренування, коли ти отримуєш все, що потрібно твоєму тілу, плюс, чудово себе відчуваєш. А з нашою одвічною зайнятістю – це якраз те, що треба.

Дати коротку відповідь на питання, що таке пілатес – це справжній виклик. 

Пілатес – це круто для тих, хто хоче чудово почуватись та гарно виглядати, для тих, хто займається спортом, щоб збалансувати навантаження та для тих, кому потрібна спеціальна реабілітація. Він підходить всіх, хто хоче дбати про себе.

Пілатес – це наш захист проти серцево-судинних хвороб, адже це відмінне кардіотренування.

Пілатес – це  силове тренування, де ми відчуємо роботу кожного м’яза. Не забувайте, що з м’язи втрачають свою силу без регулярних тренувань.

Пілатес – це тренування гнучкості, оскільки рухливість – головна передумова довголіття.

Пілатес – це тренування координації та рівноваги.

Пілатес – це тренування постави.

Пілатес – це розумове тренування, оскільки для правильного виконання вправ необхідна концентрація уваги, а це допомагає переключитися і на деякий час забути про щоденні проблеми та стреси.

Пілатес все це робить. Команда нашої студії «Пілатес Львів», а це краще тренери пілатесу в Україні, дасть вам можливість відчути все переваги цього унікального тренування.