Пілатес Reformer

Тренажер Реформер

Ми хочемо розповісти вам про унікальний тренажер, з допомогою якого ви отримуєте красиві ноги, підтягнуті сідниці і рельєфні руки. Мова йде про реформер.

Реформер (Reformer) був створений ще основоположником напряму Джозефом Пілатесом для підвищення ефективності вправ та прискорення видимих результатів занять. Закономірне питання – чому ж його до цих пір не використовують у нас, в Україні? Існує дві дуже прості причини.

По-перше, цей тренажер дорогий і його можна замовити лише за кордоном. У Львові повністю обладнаний зал з сучасними тренажерами є лише в нашій студії «Пілатес Львів».

По-друге, в Україні майже нема сертифікованих тренерів, навчених працювати з тренажерами для пілатесу, зокрема з реформером. Ми кілька років збирали під своїм дахом колектив досвідчених інструкторів, що вміють працювати з такими тренажерами і зараз, це наша гордість!

Що таке Reformer?

Ззовні тренажер нагадує низьке та вузьке ліжко. На дні тренажера встановлена рухома каретка, яка пересувається в межах рами ліжка за допомогою роликів і пружин. Загалом ця складна система пружин, ременів і шківів дозволяє виконати до 100 різноманітних вправ! І все це лише на одному спортивному снаряді! Крім того, реформер дає «свободу для творчості», досвідчений інструктор зможе підібрати комплекс вправ саме під вас і ваші потреби!Заняття на реформері

Геніальність конструкції в її простоті й ефективності. Reformer дозволяє максимально задіяти різні групи м’язів, при цьому не навантажуючи хребет і суглоби. Рухома каретка тримає м’язи в додатковій напрузі і допомагає зберігати баланс, що швидше робить тіло гнучким і сильним. Крім цього, такі вправи практично не мають протипоказань.

Особливо реформер рекомендований людям, які перенесли серйозні фізичні травми, а також в випадках, коли категорично заборонено навантажувати хребет.

Реформер дозволяє виконувати вправи на подовження м’язів, а рухома платформа робить урок  більш динамічним, дозволяючи досягти помітних результатів значно швидше.

Ще одна важлива деталь, – реформер має регульовані пружини прогресивного опору, які допомагають зміцнити м’язи, не нарощуючи їх об’єм. Крім того, заняття на тренажері зміцнюють не лише м’язи, а й суглоби.

Чого варто очікувати від пілатесу на реформері?

Все залежить від ваших зусиль та наполегливості. Наша студія «Пілатес Львів» притримується думки про те, що найголовніше – це скласти програму тренувань, яка буде враховувати початковий рівень вашої фізичної підготовки і цілі, які ви ставите перед собою.

Загалом можна очікувати наступних результатів вже через 2-3 місяці інтенсивних занять. Це:Парні заняття на реформері

 • стрункі ноги;
 • пружні сідниці;
 • рельєфні руки;
 • здорова спина;
 • покращення тонусу абсолютно всіх груп м’язів;
 • корекція постави;
 • покращення координації та балансу;
 • зміцнення кісток та суглобів;
 • покращення загального самопочуття, сну;
 • прилив додаткових сил та енергії;
 • зміцнення нервової системи.

Відвідавши всього одне заняття, ви вже не зможете зупинитись, адже пілатес – це стиль життя.