Пілатес Каділак

Парні заняття на кадилаці

Ви слідкуєте за власним тілом? Багато часу проводите в тренажерному залі? Ми хочемо запропонувати вам дещо нове і надзвичайно ефективне – тренажер кадилак для пілатесу. Так-так ми знаємо, що назва дуже схожа на відому марку автомобілів. Мало того, лозунг цієї автомобільної компанії «Життя, свобода і прагнення» дуже підходить для опису тренажера, адже в своїй студії «Пілатес Львів» ми допомагаємо нашим клієнтам досягати поставлених цілей, жити вільною, повною сил та енергії. Хочете більше дізнатись про кадилак?

Кадилак (Cadillac), як і решта обладнання для пілатесу, був придуманий і створений засновником напряму Джозефом Пілатесом. Між собою інструктори часто стверджують, що пілатес на кадилаці – це вищий пілотаж в цій техніці. І якщо ви хочете кинути виклик самому собі, а заодно і відкрити для себе щось нове в цьому виді фітнесу, саме час завітати до нашої студії «Пілатес Львів»

Що варто знати про кадилак?

Перше знайомство з цим тренажером найчастіше шокує навіть досвідчених клієнтів студії.  Вони сміються і жартують про те, що тренажер схожий  на середньовічний пристрій для тортур або оригінальний секс-майданчик.

Ззовні, кадилак схожий на ліжко, до якого кріпиться безліч додаткових пристосувань: кільця для ніг, пружини для розтяжки, наручники, перекладини, важелі для вправ, що виконуються у підвішеному стані, манжети, трапеція та багато іншого. Власне

Пілатес з кадилаком – нові можливості для розвитку

Для роботи з кадилаком має бути певна напрацьована база на каріматі та малому обладнанні для пілатесу. Проте з часом і під чітким керівництвом інструктора, освоїти цей тренажер зможе кожен, що успішно доводять клієнти нашої пілатес-студії.

Пілатес з кадилаком відкриє для вас нові горизонти, адже це єдиний тренажер, який дозволяє виконувати вправи в підвішеному стані!

В чому переваги цього виду пілатесу?

Перша вагома особливість Cadillac в тому, що він забезпечує додаткову підтримку під час занять, пов’язаних з стабілізацією та балансом.Вправи  пілатесу на кадилаці

Велика кількість різноманітних пристосувань дозволяє ізольовано працювати з окремими групами м’язів. Ви зможете «підтягнути» свої слабкі місця. Наприклад, бігуни дуже часто використовують цей спортивний снаряд, для додаткової розробки м’язів стегон.

Цей тренажер ідеально підходить для виконання вправ без опори. Такий комплекс тренувань дозволяє розвивати як верхню, так і нижню частину тіла, покращувати координацію і почуття балансу.

Робота з Cadillac передбачає тільки індивідуальні заняття, в деяких випадках вони можуть бути парні. Обладнання також налаштовується персонально під людину, зокрема, пружини встановлюються на один з трьох ступенів опору. Всі вправи виконуються виключно під наглядом інструктора.

Приходьте в студію «Пілатес Львів» і спробуйте для себе щось нове.