Пілатес для схуднення

Тренажеры для пилатеса

Давайте будемо чесними один з одними. Щасливчиків, які мають ідеальну фігуру і нічого для цього не роблять, майже не існує. Ми таких точно не зустрічали, хоч всяке може бути…

А якщо вам набридло миритися з зайвими кілограмами, обвислим животом та «целюлітними» стегнами, якщо ви відчуваєте, що настав час для кардинальних змін, ця стаття стане першим кроком до них.

Чому не вдається схуднути або Кілька слів про «замкнене коло»

Лікарі часто говорять про те, спочатку потрібно звертати увагу на причину хвороби, а вже потім на неї саму. Це твердження справедливе і в питанні схуднення.  Ми звикли вважати, що зайва вага – це результат неправильного харчування. Насправді, це лише одна із причин. Вагомими чинниками у боротьбі за струнку фігуру є неправильна постава і стрес.

Ні для кого не секрет, що неправильна постава впливає на процес травлення і накопичення жирів в організмі, а от про те, що на причину її формування впливає стрес, ми задумуємось рідко.

Коротко цю схему можна описати так. Стрес впливає на поставу, створюючи блоки в нашому тілі, які викликають погане самопочуття і відсутність сил та енергії для роботи. В такі моменти нам хочеться порадувати себе чимось смачненьким, часто в необмежених кількостях. Одного разу потрапивши в це замкнене коло, вибратись буває дуже важко, адже причину зайвої ваги всі починають шукати у неправильному харчуванні і як метод боротьби, обирають різноманітні дієти, які призводять до нових стресів…

Пілатес для схуднення: реальний спосіб чи додаткова реклама?

Пілатес для схудненняОтже, враховуючи все вище сказане, щоб ефективно позбутись зайвих кілограмів, вам спочатку треба усунути блоки в вашому тілі і в цьому вам допоможе пілатес.

Найперше, вправи з пілатесу навчать вас правильно дихати, що автоматично покращить циркуляцію кисню в організмі і підніме ваше самопочуття і настрій вгору одразу на кілька позначок. Регулярні тренування повернуть вам міцний та здоровий сон, а це запорука бадьорості на весь день. Крім того, давно відомо, що поганий сон – це одна з причин появи зайвих кілограмів.

Пілатес для схуднення – чудовий спосіб скорегувати фігуру, не перевантажуючи організм. Вам не доведеться витримувати виснажливі тренування в залі, подумки відраховуючи кожну хвилину до закінчення заняття. З пілатесом все проходить легко, рівномірно і з приємним настроєм.

Під час виконання вправ працює весь організм, тобто задіюються навіть ті м’язи, які раніше майже не працювали. Відповідно, більше працюючих м’язів, більше витрат енергії, швидше спалюється жир та целюліт. А відчуття бадьорості і покращення загального самопочуття буде вам приємним бонусом. Про це говорять практично всі клієнти нашої студії «Пілатес Львів». Покращення помітні вже за перший місяць занять!

Чого вам точно НЕ дасть пілатес?

Хоча ми й говорили про те, що харчування не є вирішальним чинником, не варто сподіватись на відмінний результат, якщо ви будете «забігати» на заняття раз на 2 тижні або після тренувань з чистою совістю всядетесь перед телевізором з величезним шматком торта і чашкою кави з молоком. Турбота про своє тіло має бути комплексною і охоплювати всі сторони вашого повсякденного життя: від систематичних занять в залі до правильного харчування.

Поодинокі спроби зайнятися пілатесом вдома звичайно повернуть м’язам тонус, поліпшать поставу і самопочуття, але навряд чи приведуть до значної втрати ваги або помітних змін фігури. Для того, щоб максимально швидко отримати видимі зміни результати, необхідно систематично займатись з тренером в спеціально обладнаному залі.

Пілатес «для чайників» або з чого починати?

Вправи для схудненняНайперше, що ви маєте зробити, це прийти в нашу студію і записатись на заняття з тренером. Ми підберемо для вас комплекс вправ залежно від вашої фізичної підготовки та ефекту, який ви хочете досягти. Загалом існує кілька видів тренувань, які сприяють схудненню і тренуванню м’язів:

  • статично-динамічні вправи на рівній поверхні, які допомагають зміцнити м’язи спини та підтягнути внутрішні м’язи живота, попутно спалюючи набридливий жирок на животі. В нашому розкладі ви знайдете різноманітні тренування;
  • вправи на тренажерах без статичної фіксації. Плюс таких вправ в тому, що вони активізують такі групи м’язів, які в звичайному стані майже ніколи не навантажуються. В нашій студії ви можете записатися на індивідуальні та парні заняття на тренажерах кадилак і реформер;
  • вправи з допомогою спеціального обладнання: кільце Pilates Ring, м’ячі різних розмірів, стрічки тощо.

Тренування проходять під наглядом досвідченого інструктора. Наостанок ще кілька плюсів від занять пілатесом для схуднення:

  1. Ефект від таких занять більш стабільний і тривалий.
  2. Вправи допоможуть проробити групи м’язів, зміцнити тіло без ефекту збільшення об’єму м’язів.
  3. Під час занять пришвидшується природній обмін речовин та кров більш активно насичується киснем, що в цілому позитивно впливає на весь організм.

Приходьте і відчуйте всі позитивні зміни на собі. Як говорив Джозеф Пілатес: «Через 10 занять ваше тіло зміниться, через 20 – це помітять інші, через 30 – ви станете іншою людиною».