Пілатес для людей похилого віку

Пылатес для людей похилого віку

Час неможливо перехирити чи уповільнити. Всі ми старіємо стаємо слабкими негнучким. Крім того з віком, ущільнюються сухожилля та м’язи, тому зростає ризик травм. Між нашим 25-им і 50-им днем народження ми можемо втратити майже 10% м’язової маси. А ще через 30 років – близько 45%. Ситуація ускладнюється ще й тим, що втрачені м’язи замінюються жировою тканиною. Нервові закінчення уже не працюють так, як раніше і від цього страждає ваше відчуття рівноваги, координація, уміння керувати своїм тілом.

Незважаючи на негативні тенденції, покращити свій фізичний стан можливо. Єдиний вихід – займатися спортом з розумом, розтягуватися кожного дня, змушувати свої м’язи працювати. У цьому Вам допоможе пілатес для людей похилого віку.

Чому пілатес корисний для людей похилого віку?

У кожного з нас є рідні, близькі та знайомі похилого віку і всі ми прагнемо полегшити їхнє життя. Саме тому потурбуйтесь про те, щоб вони прочитали цю статтю.

Фізична активність у похилому віці має свої особливості.

  1. Акцент у вправах треба робити на відновленні м’язових тканин;
  2. Силові тренування необхідні для розвитку рівноваги, що у майбутньому вбереже від випадкових травм.
  3. Вправи на розтяжку.
  4. Вправи, що стимулюють насичення крові киснем

Щоб зберегти належний фізичний стан, гостроту розуму, наситити киснем кожну клітину тіла та скористатися іншими безперечними перевагами, Ви не знайдете кращого способу, аніж заняття пілатесом для людей старшого віку.

Люди старшого віку займаються для реабілітації і не тільки

Працюючи в студії «Пілатес Львів», ми відмічаємо, що з кожним днем все більше людей пенсійного віку хочуть займатись пілатесом.Пілатес для пенсіонерів

Причин безліч:

  • для покращення щільності кісткової тканини (за рекомендацією лікарів);
  • для покращення розумової діяльності;
  • необхідність фізичних вправ для людей з хворобою Паркінсона;
  • при лікуванні розсіяного склерозу, артриту, артрозу;
  • для полегшення симптомів менопаузи та остеопорозу.

Якими б не були Ваші прагнення, пілатес допоможе вам втілити в життя бажані перетворення у будь-якому віці.

Зайнятись пілатесом ніколи не пізно. Навіть, якщо Вам 70 років і Ви не звикли ходити до спортзалу, відчуваєте страх, незручність чи недовіру до тренажерів, сумніваєтеся у власних силах, не дозвольте стереотипам взяти верх і перешкодити вашим заняттям.

На відміну від занять на тренажерах у звичайному спортзалі у нашій студії можна видозмінювати і пристосовувати тренажери до потреб і фізичних можливостей клієнта. Ваші суглоби не будуть перевантажуватись, перетискатись, відповідно ви не будете відчувати болю і інших неприємних відчуттів.

М’язи тренуються природним шляхом, максимально наближеним до щоденного життя, і набувають так званої функціональної сили. Ви контролюєте складність вправ та навантаження на тренажері, що дозволяє проводити заняття в більш пом’якшеному режимі.

Після тренування під опікою професійних інструкторів «Пілатес Львів», які стануть Вашим надійним провідником через усе заняття, Ви почуватиметеся дивовижно і переглянете своє ставлення до пілатесу.

Якщо Ви хочете уникнути травм унаслідок фатальних падінь, оживити і оновити своє тіло та розум, то пілатес – саме для Вас!  Регулярні заняття змусять Вас рухатися, краще відчувати своє тіло. Крім того, ви зможете схуднути і скорегувати свою фігуру. У своєму віці Ви здатні на більше, ніж вважаєте!