Пілатес для корекції постави

Корекція постави у дітей

Якщо очі – дзеркало душі, то спина – це відображення всієї фігури. Саме від стану хребта та залежить наше самопочуття, легкість та не вимушеність рухів і звичайно ж, гарна постава. До речі, остання в наш час майже фантастичне явище і зустріти людину без патологічних викривлень хребта дуже важко.

Деякі думають, що під виразом «правильна постава» мається на увазі ідеально рівний хребет, проте це не так. Правильна постава – це збалансоване вертикальне положення тіла, в якому навантаження на хребетний стовп розподілена рівномірно.

Чому з’являються викривлення?

Багато в чому винний наш спосіб життя. Ми дуже багато часу проводимо в сидячому положенні і дуже мало рухаємось. Власне як би людина не прагнула сидіти рівно, вона все одно зсутулиться, особливо якщо сидіти доводиться довго. Ми горбимось і неправильне положення формує функціональні блоки у суглобах хребта, які викликають відчуття втоми в спині і бажання витягнутися. З часом накопичення напруги в хребті стає причиною болю, почуття хронічної втоми, а також виникнення таких серйозних хвороб як сколіоз та остеохондроз.

Про наслідки порушення постави

В залежності від того наскільки давньою є проблема, наслідки порушень будуть збільшуватись по наростаючій:

  • ослаблення м’язів і, як наслідок, болі в спині, відчуття скутості. Крім того, атрофія м’язового поясу призводить до порушень роботи органів черевної порожнини;
  • головні болі, відчуття хронічної втоми;
  • сколіоз;
  • остеохондроз;
  • деформуючий остеоартроз колінних і тазових суглобів.

Пілатес при порушеннях постави: чим можуть допомогти заняття?

До нас, в студію «Пілатес Львів» щодня приходять люди з надією позбутися вищеописаних проблем. Перше, з чого починають роботу наші інструктори – це вправи для корекції постави.

Вправи для корекції поставиПілатес для спини має один величезний плюс. Вправи впливають на організм поступово, ненав’язливо зміцнюючи м’язовий корсет, розвиваючи хребет, роблячи його гнучким і сильним. При цьому вправи підбираються таким чином, що хребет, м’язи и суглоби не перевантажуються.

Наступний нюанс, який обов’язково враховується нами в роботі – це те, що підбір вправ для виправлення постави має бути виключно індивідуальним з урахуванням поточного стану хребетного стовпа і глибоких м’язів, що його підтримують.

Ми працюємо на зняття навантаження з домінуючих м’язів і поступово змушуємо працювати дуже слабкі м’язи. Таким чином досягається баланс.

Особливо ефективним в тренуванні м’язів спини є пілатес з футболом. Вправи з м’ячем дають навантаження на глибокі м’язи. Результат:

  • виправлена постава;
  • поліпшення координації;
  • покращення гнучкості.

Крім того, специфічна форма м’яча допомагає виконувати рухи з більшою амплітудою, а його нестійкість змушує перебувати у постійній напрузі, необхідній для утримання рівноваги.

Якщо ви готові змінити своє життя на краще, приходьте в студію «Пілатес Львів».  Пам’ятайте, що ваше здоров’я в ваших руках. А красива постава – це не мрія, це реальність!