Дитячий пілатес

Пілатес для корекції постави у дітей

Всі наші проблеми родом з дитинства. Цей вираз справедливий не лише стосовно нашої душевної рівноваги, а й – фізичного здоров’я. Правильно сформований опорно-руховий апарат, внутрішні органи і нервова система – це запорука того, що дитина виросте здоровою і повною сил.

Те, чого ви не знали про порушення постави

Викривлення постави може призвести до багатьох серйозних наслідків, найвідоміший серед яких сколіоз. Сьогодні він зустрічається в кожній другій медичній картці. Цим вже нікого не здивуєш. І що найстрашніше, багато батьків не надають великого значення такому діагнозу.

Викривлення хребта найчастіше виникає через послаблення і подальшу деформацію м’язів хребта. Першим в списку причин такого порушення значиться довге сидіння за комп’ютером чи перед телевізором.

Сколіоз не єдина серйозна загроза. Існує довжелезний перелік  захворювань, які виникають через неправильну поставу. Наприклад, біль у грудях, спині, швидка стомлюваність, слабкість, часті застуди, збої в роботі внутрішніх органів. Дитина може скаржитися на біль у стопах. Порушення постави може призвести до остеохондрозу та інших хвороб хребта, погіршити роботу серця, печінки, легенів, шлунку і кишечника. Уявіть, скільки сил і грошей необхідно буде витратити, щоб усунути ці проблеми в майбутньому! Значно простіше запобігти виникненню проблеми, ніж долати її наслідки. Якщо вам не байдуже майбутнє своїх дітей, задуматись варто вже зараз.

Що можна зробити? Є безліч можливостей зберегти правильну поставу: спортивна секція, фітнес для дітей, гімнастика, танці чи пілатес. Зокрема, в нашій студії «Пілатес Львів» успішно працює дитяча група для занять пілатесом.

Як зміниться ваша дитина разом з пілатес?

Ми не збираємось розхвалювати пілатес як напрямок чи рекламувати послуги нашої  студії «Пілатес Львів». Ми просто розкажемо, як зміниться ваша дитина після занять, все інше ви побачите на власні очі, адже найкращою рекламою є видимий результат.Пілатес проти сколіозу у дітей

 1. Сформуються правильні вигини хребта (це гарантує гарну поставу).
 2. Сформується правильне склепіння стопи (знизиться ризик розвитку плоскостопості).
 3. Зміцняться м’язи, суглоби та зв’язки.
 4. Покращиться гнучкість і пластика.
 5. Зникне надлишкова вага (навіть, якщо дитина не страждає від зайвої ваги, регулярні заняття зроблять її тіло більш підтягнутим і струнким).
 6. Покращиться координація і витривалість.
 7. Зникне надмірна тривожність і нервовість, ми навчимо малюка спрямовувати енергію у потрібне русло.
 8. Зросте самооцінка та почуття впевненості у власних силах.
 9. Підвищиться щільність кісток (ефективна профілактика остеопорозу).
 10. Покращиться загальне самопочуття.
 11. Збільшиться активність і розвинуться комунікативні здібності.
 12. Дитина навчиться концентруватися на поставленому завданні, ставити мету і досягати її.

Для тих батьків, які бояться можливих травм, заспокоюємо. Всі вправи з пілатесу виконуються під пильним наглядом інструктора, без зайвої напруги. Травмуватися за такою системою практично неможливо.

Крім того, вправи, виконувані плавно, спокійно, з рівним диханням, навчать малюків концентруватися, розслаблятися, боротися зі своїми віковими стресами і переживаннями.

Розвиваючи дихальні м’язи, пілатес для дітей вчить здоровому диханню, що дозволить малюку вчитися керувати своїми емоціями, заспокоюватися і відновлювати емоційну рівновагу.

Коли варто починати?

Починати заняття пілатесом ніколи не пізно, як власне, і ніколи не рано. Ми приймаємо в свою групу дітей від 3 років. Знаковим для формування постави є вік 6 років, коли дитина вперше сідає за парту. Крім того, початок шкільного навчання є для дитини стресом і вимагає багато сил та енергії для адаптації до нового середовища. Заняття пілатесом допомагають дитині зняти емоційну напругу, заспокоїтись та розслабитись після насиченого навчального дня. Крім того, пілатес – додаткове фізичне навантаження, що допомагає дитині правильно і всесторонньо розвиватись.

Тренери зможуть зацікавити дитину і заохотити до регулярних занять. Ваш малюк приходитиме сюди з задоволенням. Дзвоніть і дізнавайтесь більше.