Чоловічий пілатес

Пілатес для чоловіків

Першу частину життя ми витрачаємо здоров’я, щоб заробити гроші, а другу – витрачаємо гроші на те, щоб повернути здоров’я.

Насправді цей вислів справедливий  відносно ледь не 90% сучасних чоловіків. Першу половину життя вони активно будують кар’єру, щоб забезпечити себе, а потім свою сім’ю, не звертаючи увагу на власний стан і самопочуття. Аж поки не приходить усвідомлення того, що організм вже не здатен витримувати такий шалений темп:

  • часто болить спина;
  • вже не виходить похизуватися колишньою витримкою та силою;
  • колись бурхливе інтимне життя поступово сходить нанівець;
  • все частіше хочеться відпочинку не лише для тіла, а й для розуму;
  • дріб’язкові стреси забирають занадто багато сил;
  • колись гарне підтягнуте тіло «заростає жирком» і вже помітний «пивний животик».

Кожен другий чоловік після 40 знайде себе у цьому невеличкому переліку. Звичайно, повернути час назад неможливо, а от відновити здоровя цілком реально. Багато для кого пілатес став «рятівним колом».

Все, чого ви не знали про пілатес для чоловіків

В нашій країні чоловікам прийнято «тягати залізо», а пілатес вважається суто жіночим заняттям, невартим уваги. Насправді всі забули про те, що ця техніка була створена чоловіком (Джозефом Пілатесом) і для чоловіків. І сьогодні багато відомих спортсменів підтримують себе в формі, завдяки цьому виду фітнесу, серед них: Джейсон Кідд, Тайгер Вудс, Рубен Браун і Курт Шиллінг та ін.

Ось, що вам дадуть регулярні заняття пілатесом в студії «Пілатес Львів».

Відновлення гнучкості

Прийнявши рішення зайнятись спортом, більшість чоловіків обирають для себе тренажерний зал. Регулярні заняття з «залізом» допомагають наростити м’язову масу, але вони загалом не покращують еластичність та гнучкість м’язів, зв’язок та сухожиль. Крім того, «залізо» багатьом протипоказано. Пілатес для чоловіків передбачає комплексний розвиток і тренування всіх груп м’язів, в тому числі, суттєве покращення розтяжки. Регулярні заняття убезпечать вас від травм у майбутньому, зроблять вас більш гнучким і активним в повсякденному житті.

Відновлення суглобів та зв’язок

Заняття з пілатесу для чоловіківВікові зміни часто призводять до появи таких серйозних захворювань як артрит і артроз. Пілатес є одним з ефективних запобіжних засобів, що швидко відновлює гнучкість та рухливість суглобів та зв’язок, змушуючи їх працювати на повну силу.

Активне сексуальне життя

Про такі проблеми не прийнято говорити в голос, але те, що про них мовчать, не означає, що їх не існує. Лікарі часто говорять про те, що саме послаблення м’язів тазового дна є основною причиною сексуальної дисфункції. Техніка пілатес передбачає тренування тазових м’язів. Лобково-куприковий м’яз регулює діяльність простати, а цибулинно-губчастий – контролює ерекцію. Під час тренувань також збільшується рівень тестостерону та гормону росту, що позитивно впливають на чоловічу силу.

Позбавлення від зайвої ваги

Ця техніка опосередковано впливає на зниження ваги та формування рельєфної фігури. По-перше, постійні тренування укріплюють м’язи спини, вирівнюючи поставу, що своєю чергою позитивно впливає на процеси травлення та метаболізму.  По-друге, інтенсивні тренування ефективно спалюють калорії та знищують вже наявні жирові відкладення.

Забудьте про «пивний живіт»

Кожен з нас любить пропустити кружечку пива в приємній компанії друзів, але чим більше ви вживаєте хмільного напою, тим більший «резервуар» для нього потрібен, так виникає «пивний живіт». Крім очевидної неестетичності, він стає причиною неприємного болю в попереку і дискомфорту в нижньому відділі хребта. Така ситуація виникає через послаблення поперечних м’язів живота і м’язів тазового дна, саме вони, а не славнозвісні кубики підтримують і стабілізують скелет. Пілатес допомагає зміцнити цей м’язів каркас.

Зняття психологічної втоми

Повільні розмірені вправи якнайкраще налаштовують на релаксацію, сприяють зняттю психологічної напруги і боротьбі зі стресами. Адже ця техніка заснована на плавних, зосереджених рухах. Під час занять велика увага приділяється диханню і правильній формі виконання. Це допоможе вам стати більш сконцентрованим, зібраним, уважним до деталей, навчитись контролювати свої думки та емоції.

Для спортсменів

Першочергово пілатес був створений, як система тренувань для травмованих спортсменів, отже він може допомогти не лише в усуненні м’язового дисбалансу, але й в підвищенні рівня фізичної підготовки. Навантаження на м’язи буде розподілятися більш рівномірно, що знизить ймовірність травм і пошкоджень.

Ви до цих пір сумніваєтесь в тому, чи варто приходити на пілатес для чоловіків? Тоді пропонуємо відвідати нашу студію «Пілатес Львів» і переконатись, що це дійсно діє!