Консультація фізіолога

Підніміть руку ті, хто хоча б раз давав собі обіцянку скинути кілька кілограмів до Нового року, Дня народження чи відпустки. А тепер підніміть руку ті, кому, не дивлячись на всі прикладені зусилля, так і не вдалось досягти жаданого результату. Хочете знати, що саме ви робите не так?

15631575_1818029365135912_654261805_oСвої консультації в студії «Пілатес Львів» надає фізіолог Оксана Ващук – дипломований тренер, магістр біології. Прийшовши до неї на семінар, ви дізнаєтесь:

  • що таке «дефіцит калорій» і як досягти оптимального його рівня в 10-15%;
  • які маленькі хитрощі допоможуть вам пришвидшити обмін речовин;
  • як на роботу нашого організму впливають білки, жири і вуглеводи;
  • як правильно харчуватись після тренувань;
  • чому нас так тягне на солодке або на бутерброд з ковбасою ввечері і як з цим боротись;
  • і звичайно ж про помилки, які заважають нам схуднути.

Весь секрет в фізіології

То «звідки ж ноги ростуть» у проблеми з зайвою вагою? Ви не повірите, але вона родом ще з первісного суспільства і, власне тоді, проблемою аж ніяк не вважалась. Скоріше навпаки, чим товщий у тебе прошарок жиру, тим більше у тебе шансів пережити холодну і голодну зиму.

Часи змінились, але наш організм продовжує діяти за старою, перевіреною віками схемою. Тому, коли ви сідаєте на дієту (а точніше, на жорстке голодання), непідкріплену фізичними вправами, організм спочатку спалює жир в м’язах (що зовсім не йде їм на користь), потім максимально сповільнює обмін речовин і лише після цього потрошку позбувається жиру. Результат – хворобливий, виснажений вигляд і «голодні» очі.

Більше того, коли ви припиняєте «знущання» і повертаєтесь до нормального раціону, відвоювавши в організму кілька кілограмів, організм починає інтенсивно відновлювати втрачене, причому з надлишком ( раптом ви знову захочете проекспериментувати?) Це основна причина того, що «зіскочивши з дієти» ви часто набираєте більше, ніж було на початку.

Як худнути правильно?

Не можна худнути лише за допомогою дієти, в цей процес обов’язково мають входити фізичні вправи (пілатес, фітнес, тренажерний зал – це вже на ваш вибір). Саме фізичні навантаження сприяють розщепленню жирової тканини, адже для виконання фізичної праці організму потрібна енергія.

Запам’ятайте, дієта – це не синонім голодування. Раціон має бути збалансованим, обов’язково включайте в нього побільше білків, щоб «підгодовувати» свої м’язи, а ще горіхи, омега , фрукти.

Побільше гуляйте на свіжому повітрі, піші прогулянки – це чудове тренування.

Дізнатись більше про правильне схуднення

Звичайно, одна стаття не зможе вмістити в себе всі секрети правильного схуднення, тому запрошуємо вас відвідати семінар «Все, чого ви не знали про фітнес та дієти».

Якщо ви теж прагнете змін – реєструйтесь на консультацію фізіолога Оксани Ващук у адміністратора студії «Пілатес Львів» та приходьте.