Класичний пілатес

post-pilates-classic

В сьогоднішньому світі активно культивується образ людини з ідеальним тілом. Про це пишуть таблоїди, відомі журнали, говорять на ТВ і публікують в Інтернеті. Пропаганда ведеться настільки масштабно, що ідеальні форми стали «нагальною потребою» ледь не кожної другої людини.

Щоб підтвердити це, не треба «далеко ходити». Згадайте, ви самі хоча б раз планували записатись в спортзал чи на якісь спортивні заняття або навіть купляли абонемент. При цьому керувались ви зовсім не потребою подбати про власне здоров’я, а саме бажанням отримати ідеальні форми.

На щастя, а може й на жаль, сьогодні ми не страждаємо від дефіциту інформації, в Інтернеті можна знайти безліч статей про шейпінг, фітнес, пілатес, йогу та інші види фізичних вправ. При чому, в більшості випадків, інформація неперевірена і нічим непідтверджена. В результаті, коли людина приходить в студію, то не тільки має досить туманні уявлення про те, чим буде тут займатись, а й не уявляє, який результат отримає.

Власне, ми наблизились до мети нашої сьогоднішньої статті. Студія «Пілатес Львів» хоче розповісти вам про один з видів популярних фізичних вправ, а саме класичний пілатес.

Що таке класичний пілатес?

Класичний пілатес був розроблений його засновником Джозефом Пілатесом. З часом його учні і послідовники привнесли в систему свої елементи і ідеї,  розвиваючи побічні течії, тому не дивуйтесь, якщо знайдете одразу кілька різних варіацій цього напрямку.

Класична форма пілатесу – це жорстка послідовність з 32 фізичних вправ на маті або тренажері. До речі, такі тренажери, як Wunda стілець, каділлак, коректор хребта, теж розробляв Пілатес. Тому зараз класичний пілатес – це цілісна система продуманих фізичних вправ для підтримання тіла в хорошому фізичному стані, покращення здоров’я та самопочуття і, звичайно ж, підняття самооцінки при спогляданні себе в дзеркалі.

Крім того, пілатес – це заняття для лінивих, а краще сказати, практичних людей, які не бажають «зганяти з себе 7 потів у спортзалі» і при цьому мати результат. (Це зовсім не означає, що працювати не доведеться! Просто ви будете використовувати свою енергію більш раціонально). Особливість занять в тому, що кожна вправа залучає до роботи одразу кілька груп м’язів. Наприклад, руки, груди, грудну клітку та прес. А якщо після кожної вправи затримуватися в статичному положенні ще на 3 секунди, ефект для всього тіла буде забезпечений!

Що дають заняття пілатесом або Чи насправді воно того варте?

А ось і те, заради чого ви почали читати цю статтю. Відповідь на питання: «Чому я мушу ходити в студію і що я з цього отримаю?»

Класичний пілатес

 1. Струнке тіло. Ви позбудетесь не лише зайвих кілограмів, а й зайвих сантиметрів, навіть в тих місцях, де, здається, вони були завжди.
 2. Матимете поставу достойну балерини, а це значить: вільно розправлені плечі, легка хода і гордо піднята голова.
 3. Підкачаний прес, сідниці і стегна. Тепер ви будете приходити на пляж з задоволенням.
 4. Міцний сон. Якщо ви вже забули, коли нормально спали, то саме час прийти на пілатес. Вже після перших 10 занять, ви зможете солодко і міцно спати, як колись в дитинстві.
 5. Позбавлення від стресу. На заняттях ви опануєте давно забуту науку – мистецтво розслаблятись і просто радіти життю. Адже, недарма кажуть: «В здоровому тілі – здоровий дух».
 6. Зникнення болю в спині. Найчастіше причиною виникнення болю в спині є слабкі м’язи. Систематичні заняття на тренажерах та маті дозволять швидко їх зміцнити.

Кілька результатів, на які ви зовсім не очікуватимете:

 • міцний імунітет;
 • зникнення проблем з травленням;
 • покращення сексуального життя;
 • прилив сил та енергії;
 • зміцнення серця.

Коли ви побачите результат на власні очі?

На це питання ми відповімо словами самого Джозефа Пілатеса: «Через 10 занять ваше тіло зміниться, через 20 – це помітять інші, через 30 – ви станете іншою людиною». Ці зміни він називав «поверненням до життя».

Перший і найголовніший крок, який вам потрібно з робити, це прийти в студію «Пілатес Львів». Це єдина у Львові спеціалізована студія з унікальним обладнанням для індивідуальних та групових занять і ми чекаємо саме на вас! Адже почати нове життя можна вже сьогодні!