Функціональне відновлення

15645027_10212372889257703_1750794810_n

Наша можливість вільно рухатись – це заслуга злагодженої роботи опорно-рухової системи. Саме від того, наскільки ідеально співпрацюють між собою м’язи, кістки та суглоби, залежить те, наскільки вільним та повним може і має бути наше життя.

Найчастіше про роботу нашої опорно-рухової системи ми задумуємося лише тоді, коли вона дає збій і звичний нам ритм порушується. Виникнення болю, дегенеративні зміни в суглобах, м’язове перенапруження, відчуття дискомфорту при виконанні найпростіших рухів – все це швидко отруює нам життя. Коли всі сили людини йдуть лише на те, щоб виконати звичні рухи або подолати біль, про продуктивність її роботи і відпочинок не може бути і мови.

Що таке функціональне відновлення?

На щастя наш хребет має певний запас міцності і зносостійкості, при правильно підібраному курсі фізіотерапії можна частково, а іноді й повністю, відновити втрачені чи обмежені функції опорно-рухового апарату.

Якщо говорити простими словами, то функціональне відновлення – це комплекс фізичних вправ, який допомагає відновити втрачені функції вашої опорно-рухової системи, які обмежились внаслідок травм чи хвороб.15645245_10212372890697739_850924640_n

Чудовим методом функціонального відновлення є пілатес. Доказом ефективності методу служить величезна кількість центрів пілатесу, які щороку відкриваються в світі і допомагають сотням людей. В Україні такою студією є «Пілатес Львів», що приймає відвідувачів за адресою: м. Львів, вул. Романицького, 24А.

Ми переконані в тому, що ефективність функціонального відновлення багато в чому залежить від того, наскільки раннім і своєчасним було професійне втручання реабілітолога. Раннє стимулювання компенсаторно-пристосувальних реакцій – це половина успіху реабілітаційного процесу. Другий важливий компонент роботи – це ліквідація м’язового напруження, що виникло внаслідок сильного болю чи травми.

Під час занять з клієнтами ми задіюємо та активізуємо максимальну кількість м’язів та суглобів. Ми комбінуємо динамічні та статичні вправи з акцентом на утримання правильного положення хребта.

Секрет в тому, що при підборі вправ для кожного конкретного пацієнта ми намагаємось задіяти максимально велику кількість дрібних глибоких м’язів-стабілізаторів, які відіграють дуже важливу роль у правильному положенні нашого тіла.

Важливим моментом роботи з людьми, що мають ушкодження опорно-рухового апарату, є те, що під час функціонального відновлення вони отримують оптимальне навантаження на скелет та зв’язки за відсутності перенапруження у хребті та суглобах.

Крім того, не забуваємо про такий важливий елемент, як психоемоційний стан клієнта. Під час виконання вправ клієнт бачить позитивні результати своєї роботи, що впливає на його настрій, активність, загальний тонус організму, в решті-решт, віру у власні сили.

Функціональне відновлення – це впевнений крок до швидкого одужання та повноцінного життя, приходьте в студію «Пілатес Львів» і переконайтесь в цьому на власному досвіді.